5 مکان عجیب و دیدنی جهان!

امروز می خواهیم 5 مکان دیدنی و عجیب دنیا را که هر ساله هزاران گردشگر را به سوی خود می کشاند به شما معرفی کنیم . پس با ما همراه باشید؛1- رستوران زیر دریایی، جزیره ی رنگالی در کونراد مالدیو

رستوران ایتا که به سبک آکواریوم می باشد با دیواره های شیشه ای در عمق 5 متری از سطح اقیانوس ، زیبایی خیره کننده ای دارد . در این رستوران ترکیبی از غذاهای بومی مالدیو و چند غذای غربی ارائه می شود که صرف غذا مطمئناً در این فضای آکواریوم گونه لذت وصف نشدنی را به گردشگران خواهد داد.

 

2- هتل رستوران گروتا پالازس در ایتالیا

این رستوران در دل صخره های آهکی جای گرفته است و هنگام صرف غذا منظره بی نظیر دریای آدریاتیک پیش روی گردشگران قرار میگیرد.

 

3- باغ های قصر مارکیزی در فرانسه

این باغ ها شامل درختان شمشادی است که با اشکال هندسی خاصی کاشته و پرورش داده شده اند و راهروهای مارپیچی زیبایی را شکل داده اند . در میانه راهروهای مارپیچی مکان هایی جهت استراحت و تماشا در منطقه قرار داده شده است.

 

4- آکواریوم یخی در کسنوما در ژاپن

یکی از جاذبه های بسیار دیدنی در ژاپن ، آکواریوم یخی شهر کنسوما می باشد که در آن هزاران گونه دریایی بصورت منجمد در معرض عموم قرارگرفته است.

 

5- رستوران آبشار، ویلا اسکودرو در فیلیپین

این رستوران در کنار آبشاری زیبا قرار گرفته است و هنگام صرف غذا پاهای گردشگران در آب جاری تنفس می کند. لذت صرف غذا در میزها و ظروفی از جنس بامبو بسیار زیاد است که یقیناً تجربه اش حس بسیار لطیفی به هرشخصی خواهد داد.

 

 

 

 

 

 

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr