3 نکته مهم درمورد سفرهای تابستانی

با توجه به نزدیک شدن به تابستان و برنامه ریزی بسیاری از خانواده ها برای سفرهای تابستانی ، خصوصا سفرهای زمینی با وسیله شخصی ، توجه به نکاتی می تواند کاربردی و مفید باشد .

1. غذاهای مناسب بخورید
همیشه گفته ایم که حفظ آب بدن در سفر بسیار مهم است. علاوه بر نوشیدن آب، دقت داشته باشید که غذاهایی که می خورید هم دارای آب کافی باشند. آب برای عملکرد ماهیچه، حفاظت از مفاصل و مغز، سلامت سیستم ایمنی بدن، هضم و حتی خلق و خوی افراد حائز اهمیت است. خوردن میوه هایی مانند هندوانه، طالبی، توت فرنگی، گریپ فروت، آناناس، سیب و گلابی که دارای آب زیادی هستند را فراموش نکنید.در وعده های غذایی نیز سبزیجات را بگنجانید.
2. لذت بردن از تجربیات
ممکن است قبلا هم به این مکانها سفر کرده باشید و یا کسی پیشنهاداتی به شما داده باشد. خوب است که از این تجربیات استفاده کنید و در راه سری هم به روستاهای اطراف بزنید.از غذاهای محلی و ارگانیک استفاده کنید.نیازی نیست همیشه آب و غذاهای سالم را در فروشگاههای بزرگ و معتبر بیابید.گاهی هم خوب است به اطراف سری بزنید و تجربیات جدید کسب کنید.
3. از خوردن زیاد اجتناب کنید
سعی کنید همیشه بهداشت و تمیزی مکان را مد نظر داشته باشید و سپس از لیستی که در اختیار شما گذاشته می شود،غذاهایی با کالری مفید را انتخاب کنید.همیشه بهترین و سالم ترینها را در لیست غذای خود بگنجانید.
It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *