وزیر تفریحی مالزی از عقد قرارداد با لوییس سوارز دفاع کرد

[ad_1]

براساس آخرین خبرها به نقل از جاکارتا پست، در حالی که آژانس دولتی تفریحی مالزی به تازگی قراردادی یک ساله با لوییس سوارز امضا کرد تا بتواند به کمک شهرت این بازیکن اوروگوئه‌ای کمپینی برای جذب توریست به این کشور ایجاد کند، برای این کار مخالفانی نیز پیدا کرد.

این بازیکن که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دنیا مطرح است، در عین حال برای گازگرفتن‌هایش نیز شهرت دارد. سوارز پس از گاز گرفتن یکی از مدافعان ایتالیا در جریان بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۴ چهار ماه از بازی محروم شده بود. ایشان در فاصله ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ نیز چند بار با احتمال چنین جریمه‌ای روبه رو شده بود.

اکنون هی لوی سیان از حزب مخالف دولت عدالت، نذری عبدالعزیز وزیر تفریحی مالزی را برای این تصمیم زیر سوال برده است.

ایشان هر چند بعدا گفت با عقد قرارداد با بازیکنان فوتبال برای جلب توجه به تفریحی مالزی مشکلی ندارد، اما گفت فکر می‌کند سوارز انتخاب درستی نبود. ایشان گفت: کاندیداهای خیلی بهتری وجود داشتند.

اما نذری از تصمیم خود دفاع کرد و گفت سوارز می‌تواند در رسانه‌های اجتماعی موجب جلب توجه گردشگران خارجی به دیدنی‌های مالزی شود.

ایشان گفته است: درصورتیکه او انتخاب خوبی نبود ۲۵.۳ میلیون فالویر در اینستاگرام نداشت.

مالزی برای جلب گردشگران خارجی به ویژه چینی‌ها تلاش می‌کند. سال پیش تقریبا ۲۷ میلیون نفر توریست از مالزی دیدن کردند. گردشگران خارجی به سواحل پر نخل و جنگل‌های مالزی علاقه دارند.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr