نشست مجمع عمومی سازمان جهانی تفریحی در همدان برگزار می‌شود

[ad_1]

به‌گزارش خبرگزاری مهر، با پیگیری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و تفریحی، اداره‌کل میراث‌فرهنگی همدان و هیئت تفریحی شرکت سیاحتی علیصدر میزبانی همدان از این نشست در سال ۲۰۱۸ قطعی شد.

این پیگیری‌ها که در بیست‌ودومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی تفریحی و در شهر چنگدوی چین به‌نتیجه رسید، می‌تواند آغاز راهی پرثمر و بااهمیت برای تفریحی ایران و استان همدان باشد.

پیگیری میزبانی همدان از این نشست از ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در نشست اعضای وابسته سازمان جهانی تفریحی در ارمنستان آغاز شد. گروه اعزامی از شرکت سیاحتی علیصدر در این نشست از فرصت خود برای پخش فیلم معرفی ایران، همدان و غار منحصربه‌فرد علیصدر استفاده کرد که این گزارش با استقبال و تشویق اعضای حاضر مواجه شد.

در ادامه پخش این فیلم، دیدار با طالب رفاعی، دبیرکل سازمان جهانی تفریحی و ارائه درخواست رسمی برای میزبانی همدان از نشست مجمع عمومی در سال ۲۰۱۸ انجام شد که با استقبال دبیرکل سازمان جهانی تفریحی، این موضوع با جدیت بیشتری در دستورکار قرار گرفت.

با ارسال نامه استاندار همدان به سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و تفریحی، میزبانی همدان از این نشست بین‌المللی در سطح ملی پیگیری شد و با تلاش شبانه‌روزی و برنامه‌ریزی‌های دقیق، خوشبختانه، سازمان جهانی تفریحی با این پیشنهاد موافقت کرد.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr