موج تحول ایده های استارتاپی به دفاتر خدمات مسافرتی خواهد رسید

[ad_1]

براساس آخرین خبرها به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، رجبعلی خسروآبادی گفت: دفاتری در صنعت تفریحی برنده  هستند که از فناوری اطلاعات به بهترین شکل در توسعه کسب و کار خود استفاده می کنند،امروز عرضه کنندگان سنتی نمی توانند در بازار رقابتی باقی بمانند مگر از همین حالا اقدام به روزآمد کردن شیوه های فروش و تبلیغات کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران ادامه داد : قوانین و مقررات صنعت تفریحی نیز باید خود را برای این تغییرات به روز رسانی و کارآمد کنند تا برای مشکلات احتمالی به موقع راهکار قانونی داشته باشد.

خسروآبادی در پاسخ به گلایه مدیران دفاتر خدمات مسافرتی از فعالیت زیر زمینی افراد غیر مجاز در برگزاری تور برای گردشگران داخلی و خارجی که به تهران سفر می کنند  خواستار آن شد تا بخش خصوصی به عنوان یک بازوی نظارتی  مشخصات افراد غیر مجاز را برای معرفی به مراجع ذیصلاح به اداره کل میراث فرهنگی استان تهران اعلام کنند.

ایشان همچنین در خصوص مطالبه مدیران دفاتر مسافرتی در بازنگری نحوه محاسبه مالیات صنف گفت : موضوع مالیات دفاتر خدمات مسافرتی را از استاندار تهران و معاون تفریحی کشور  تا رسیدن به یک پاسخ روشن از سازمان امور مالیاتی پیگیری خواهیم کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان در این بازدید از ۵ تن از مدیران پیشکوست و خوش نام دفاتر خدمات مسافرتی با اهدا لوح سپاس تقدیر تشکر کرد.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr