سهم ایران از گران‌ترین نمایشگاه تفریحی جهان چه بود؟

[ad_1]

براساس خبرهای موجود، یکی از مهمترین نمایشگاه‌های متخصصان  بازار تفریحی نمایشگاه تاپ ریزای فرانسه است که خریداران و فروشندگان در هر بخشی از صنعت تفریحی از آن دیدن می‌کنند و تولیدات و نو آوری‌های خود را به نمایش  می‌گذارند چرا که در برگیرنده فرصت های کاری در زمینه های تفریحی و حرفه‌ای است.

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی بازار تفریحی فرانسه که با نام آی. اف. تی. ام. (International French Travel Markt)- تاپ رزا (Top Resa) شناخته می شود؛  هر ساله اواخر سپتامبر در شهر پاریس  برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه  بیش از ۳۳۰ موسسه و شرکت دست اندر کار صنعت تفریحی معتبر خارجی شامل آژانس‌های مسافری، تورهای مسافرتی، شرکت‌های هواپیمایی، شبکه زنجیره‌ای هتل‌ها و کرایه خودرو، خدمات خود را از  طریق بیش از ۱۳۰۰شرکت در نمایشگاه پاریس معرفی می کنند.

این نمایشگاه مهم‌ترین و گران ترین نمایشگاه بازار سفر و صنایع مرتبظ با تفریحی در دنیا است. بطوری که هر متر غرفه در نمایشگاه ١٨٠٠ یورو و دریافت کارت ورودی نیز  ٥٠ یورو قیمت دارد.

ایران امسال در این نمایشگاه که از چهارم مهر ماه برپا شده و تا امروز هفتم مهر ماه نیز ادامه دارد، همراه با دوازده آژانس مسافرتی شرکت کرد و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مسئولیت برقراری پاویون ایران در نمایشگاه را به عهده گرفت.

ایران در این نمایشگاه ١٣٠ متر غرفه داشت که نسبت به سال گذشته ٤٠ متر افزایش پیدا کرد. همچنین پاویون ایران در  نمایشگاه امسال با تم سمنان شکل گرفت و در طول برگزاری آن معاون سفارت ایران در پاریس، معاون وزیر اقتصاد فرانسه، فرزانه شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی ایران و خواجه بیدختی مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان نیز از نمایشگاه و غرفه ایران دیدن کردند.  

در روزهای اخیر نیز نشستی به دعوت سفارت ایران در پاریس برگزار شد که دلفی سفیر ایران در پاریس میزبان آن بود در این نشست سفیر ایران با فعالان عرصه تفریحی و مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان نشست و تبادل نظر داشت.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr