رونمایی از فصلنامه ­های فارسی و انگلیسی گیلگمش انجام می­ شود

[ad_1]

براساس آخرین خبرها به نقل از روابط عمومی فصلنامه گیلگمش، این آئین روز جمعه، ١٤ مهر، از ساعت ١٧ تا ١٩ در فروشگاه فرهنگ با رونمایی از سایت گیلگمش و همچنین فصلنامه ٦ فارسی و ٢ انگلیسی گیلگمش رونمایی خواهد شد.

در آئین رونمایی که ورود برای همه آزاد است فصلنامه­های قبلی با تخفیف ارائه می‌شوند. دست اندرکاران فصلنامه گیلگمش از خانواده بزرگ تفریحی و همچنین راهنمایان تور دعوت می­کند که به یاری رسانه‌ای که متعلق به حوزه میراث فرهنگی و تفریحی است بیایند و در تداوم و استمرار انتشار فصلنامه گیلگمش مشارکت داشته باشند.

ه سایت گیلگمش هم به دو زبان فارسی و انگلیسی به صورت مجزا فعالیت می‌کنند. در هر یک از سایت‌ها علاوه بر گزیده‌ای از مطالب منتشر شده در مجله­ها، آخرین اخبار مربوط به مجموعه فرهنگی گلیگمش منتشر می­شود. در سایت فارسی گیلگمش علاقه­ مندان می­توانند با ویژه ­نامه ­های این مجموعه آشنا شوند و عکس­ها و فیلم­های مربوط به رویدادهایی را که گیلگمش برگزار کننده آن است را دنبال کنند و به صورت مستقیم با همکاران گیلگمش در ارتباط باشند.

در آئین رونمایی از فصلنامه­ های شماره ۶ فارسی و ۲ انگلیسی گیلگمش که به مناسبت روز جهانی تفریحی انتشار یافته ­اند، خبر انتشار گیلگمش نوجوان نیز اطلاع رسانی می­شود.

گروه فصلنامه‌های گیلگمش علاوه بر رسالت آموزشی و اطلاع­ رسانی در حوزه میراث فرهنگی و تفریحی، اهداف محیط زیستی را نیز دنبال می‌کند.

 رونمایی از فصلنامه‌های شماره ۶ فارسی و ۲ انگلیسی گیلگمش جمعه، ١٤ مهر، از ساعت ١٧ تا ١٩ در فروشگاه فرهنگ به آدرس میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، نبش برادران مظفر، پلاک ٢٨ برگزار می­شود.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr