دو اتفاقی که معاون تفریحی سابق انتظارش را نداشت

[ad_1]

براساس خبرهای موجود، مراسم تودیع مرتضی رحمانی موحد معاون سابق تفریحی سازمان میراث فرهنگی و معرفی محمد محب خدایی معاون تفریحی جدید با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی در سالن اجتماعات سازمان میراث فرهنگی هم اکنون در حال برگزاری است.

در این برنامه مرتضی رحمانی موحد معاون سابق تفریحی گفت: انتظار دو اتفاق را در این سازمان نداشتم. یکی از این اتفاقات دهم بهمن سال ۹۲ افتاد که آقای نجفی به عنوان رئیس سازمان استعفا داد. اتفاق دیگر در روز ۳۱ تیر ۹۶ بود.

رحمانی موحد که در این برنامه بغض کرده بود گفت: من فکر می کنم که لازم باشد بیشتر به موضوعات اخلاقی در کار بپردازیم.

ایشان گفت: بهتر است طوری عمل کنیم که بتوانیم پاسخگوی وجدان خود باشیم. همچنین دعا می کنم که در دولت دوازدهم شاهد تودیع و معارفه دیگری در سطح رئیس سازمان میراث فرهنگی نباشیم چون ثبات و پایداری رمز موفقیت تمام تلاش ها است.

معاون سابق تفریحی سازمان میراث فرهنگی گفت: در سال ۹۵ میزان پیشرفت تفریحی در اقتصاد مقاومتی ۹۴ درصد بود. این آمار بر اساس آمار سامانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اعلام شده است.

ایشان بیان کرد: ۵ راهبرد جذب گردشگر خارجی، ساماندهی تفریحی داخلی، توسعه زیرساخت ها و تفریحی الکترونیک برنامه های کلی بود که باید در این جهت حرکت می کردیم. رویکرد معاونت تفریحی مشارکت حداکثری بود. کسی نمی تواند ادعا کند که در فرآیند تصمیم گیری، اصلاح آئین نامه ها و یا تدوین دستورالعمل ها در جریان نبوده و اطلاعی نداشته است. ممکن است در جایی نظرات آنها اعمال نشده باشد اما در مسیر تصمیم سازی حتما از آنها اطلاع گرفته شده است و با کسانی که به صورت واقعی در صنعت تفریحی حضور داشتند صحبت کرده ایم. فهرست بلندبالایی از اقدامات تهیه شده. بیش از ۳۰ دستوالعمل اصلاح یا تایید و یا تدوین شده است.

ایشان گفت: ۳۰ درصد رشد گردشگر خارجی از سال ۹۱ تا ۹۴ داشتیم.یکی از کارهایی که باید در سازمان انجام شود سپردن امور به دست فعالان واقعی تفریحی است. دیگری همکاری و مشارکت بخش خصوصی است.

رحمانی موحد که چندی پیش توسط زهرا احمدی پور رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی تودیع شده بود اکنون بر اساس حکم غلام حیدر ابراهیم بای سلامی مدیرعامل هلدینگ تفریحی تامین به عنوان عضو هیئت مدیره در شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی معرفی شد.

در این مراسم تعدادی از نمایندگان بخش خصوصی و جوامع تفریحی حضور داشتند.همچنین هادی قره سیدرومیانی مدت کوتاهی پیش از این سرپرستی معاونت تفریحی را بر عهده داشته است.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr