حذف واسطه‌ها در رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما

[ad_1]

براساس آخرین خبرها، شاید همین ۵ سال پیش هم رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما به این سادگی نبود. اما ظهور تکنولوژی ارتباطات و اینترنت باعث شده تا امروز شما از یک درگاه بتوانید هزاران هتل و تمام ایرلاین‌ها را ببینید و مناسب‌ترین را انتخاب کنید.

یکی از دغدغه‌های بسیاری از صنایع، نقش مخرّب واسطه‌ها در فرآیند رساندن محصولات یا خدمات از ارائه دهندۀ اصلی به مصرف کننده نهایی است، واسطه‌هایی که باعث افزایش قیمت می‌شوند اما در صنعت تفریحی با ظهور شرکت‌های مثل الی گشت، این معضل حل شده است.

رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی تنها از یک محل و به طور مستقیم و بدون واسطه انجام می‌شود. بدین ترتیب با زیرساخت‌هایی که چنین وبسایت‌هایی در اختیار مشتریان گذاشته‌اند، می‌توان ضمن آن که بهترین قیمت را برای یک پرواز یا یک هتل دریافت کرد، این امکان وجود دارد تا با مشاهدۀ همزمان تمام گزینه‌های پرواز و اقامت، آن چه با نیازهای گردشگر تطابق بیشتری دارد، مورد انتخاب قرار گیرد.

البته همین تکنولوژی اینترنت، باعث شده بسیاری از وبسایت ها بدون دارا بودن زیرساخت های فنی لازم و همچنین ملزومات قانونی، کاربران اینترنتی را گمراه می‌کنند.

به گزارش ویرلن؛ بررسی‌ها نشان می‌دهد که تعداد معدودی از وبسایت‌ها به‌طور مستقیم بلیط هواپیما و هتل را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و از این روی بهتر است مشتریان ضمن توجه به دارا بودن مجوزهای لازم، نسبت به اطمینان از ارائه خدمات با کیفیت آن سایت اقدام فرمایند.

در این زمینه نیز بررسی‌ها نشان داد که الی گشت که با شمارۀ تلفن ۰۲۱۸۵۴۰ به‌طور شبانه روزی پاسخ‌گوی مشتریان است، از معدود شرکت‌هایی است که می‌توان در هر زمان برای پیگیری امور بلیط هواپیما، رزرو هتل و بیمه مسافرتی سایر موضوعات مربوط به سفرهای خارجی با ایشان در ارتباط بود.

به نظر می‌رسد، صنعت IT به عنوان یک تسهیل‌گر می‌تواند به افزایش اثربخشی و کاهش قیمت‌ها کمک شایانی کند، اتفاقی که می‌تواند همچون رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما در سایر صنایع نیز رخ دهد که درصورتیکه چنین شود، می‌توان به سمت اقتصادی مولّد و کارآمد بیش از پیش امید داشت.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr