بهترین سفر خارجی در عید

از آنجایی که عید نوروز به دلیل تعداد روزهای تعطیلی بهترین فرصت برای مسافرت به خارج از کشور می باشد ، تصمیم داریم تعدادی از کشورهای ارزان قیمت جهت مسافرت به شما معرفی کنیم ؛

ویتنام

از جمله کشورهایی است که هم زیباست و هم برای ما ایرانی ها ارزان قیمت است . قیمت ارزان سفر به ویتنام به دلیل ارزش دلار این کشور می باشد که در مقابل دلار آمریکا 1 به 21190 است ! شما می توانید با 20 دلار براحتی به این کشور سفر نمایید و از جاذبه های دیدنی اش بهره مند شوید .

رومانی

این کشور در شرق اروپا واقع شده است و جالب است بدانید که شرق اروپا نسبت به سایر مناطق آن ، ارزان تر و کم هزینه تر است! تورهای ارزان قیمت رومانی  بسیار زیاد و متنوع است که شما می توانید لذت سفر به این کشور زیبای اروپایی را با این تورهای گردشگری تجربه کنید.

نپال

اگر دوست دار معابد و تاریخ هستید بهتر است سری به این کشور بزنید . نپال کشوری گرمسیری و با غذاهایی خوب می باشد و هزینه یک روز گشت و گذار و زندگی در آن چیزی حدود 20 دلار است .

فیجی

فیجی از آن جمله کشورهایی است که اگر بخواهید در هتل هایش اقامت داشته باشید هزینه بسیار سنگینی برایتان خواهد داشت . اما مهمانخانه هایی ساحلی در این کشور با نمایی بسیار زیبا و با قمتی مناسب در این کشور وجود دارد که می توانید با اقامت در این مهمانخانه ها با هزینه ای مناسب ، تعطیلات عالی داشته باشید .

هندوستان

بعد از افت ارزش پول هندوستان این کشور ، از مقاصد ارزان قیمت گردشگران محسوب شد . جالب است بدانید که هزینه یک شب اقامت در هتل 5 ستاره کمتر از 50 دلار خواهد شد . حال اگر هتل های رده متوسط و پایین تر را جهت اقامت خود انتخاب کنید ، این هزینه کمتر هم خواهد شد .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr