اجتناب از نگاه جزیره ای در توسعه تفریحی کشور

[ad_1]

براساس آخرین خبرها به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و تفریحی، «میرهادی قره سید رومیانی» صبح امروز در دیدار با «حمید محمدی» رییس سازمان حج و زیارت گفت: با تکیه بر تعاملات فرابخشی می توانیم ضمن تعریف اهداف سیاسی، دینی و اجتماعی در قالب تفریحی، در گستره وسیع تری برنامه ریزی نماییم و از همه ظرفیت های موجود در نهادها و ارگان های مرتبط از جمله سازمان حج و زیارت بهره مند شویم.

ایشان گفت: تمرکز بر بازارهای هدف، به کارگرفتن خدمات شبکه های مجازی و نیز الگوهای مدرن بازاریابی و تبلیغات از جمله اقدامات و ابزارهایی هستند که می توانند در شکل گیری اهداف مشترک مذکور موثر واقع شوند.  

رومیانی همچنین با تاکید بر اینکه بهره مندی از تجربیات سازمان حج و زیارت راهگشای مسیر توسعه تفریحی کشور خواهد بود؛ تاکید کرد: این همراهی و تعامل موجود ضمن ایجاد دلگرمی بهره مندی از فرصت های مشترک کاری موجود را سبب خواهد شد.

همچنین در این دیدار «حمید محمدی» رییس سازمان حج و زیارت نیز گفت: صنعت تفریحی قادر است با زدودن چهره منفی و سیاه ساخته شده علیه ایران، با اشتغالزایی و توزیع ثروت، بهترین جایگزین نفت باشد.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr